İşte Rasim ARI'nın A takımı

31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, Nevşehir Belediye Başkanı seçilmişti.

İYİ Parti'nin Türkiye'de kazandığı tek il Nevşehir oldu. Seçimin açık ara önde kazanılmasında Rasim ARI'nın büyük rolü olurken, arkada bütün iş ve organizenin yapılmasında rol oynayan A takımı'da büyük önem arz ediyor.

 Bu takımda ve bu tarihi başarının kazanılmasında A Takımın en önemli isimlerinden birisi İbrahim YÜZER. Gençlik ve Spor bakanlığından gelen İbrahim YÜZER, Organizasyon ve yönetim alanında tecrübeli bir büroktat. 2019 yılında da Nevşehir belediye başkanlığı da yapan Yüzer, deneyimiyle yarımı tam etmeye geldi. Yine öncesinde Nevşehir belediye başkanlığı Mali İşler müdürlüğünde kasanın anahtarını elinde bulunduran Ahmet Çöler'de Rasim Arı'nın A takımından diğer bir isim ve belediye başkan yardımcısı oldu. Çöler, beyfendi kişiliği ile ön planda. Yine yeni yönetimde diğer bir isimde Ömer Aldemir. Rasim ARI' nın kendisine çok güvendiği ve özel kalem müdürü olarak atadığı Ömer Aldemir, seçim öncesi seçim Koordinasyonu ve Görsel tasarımları takip eden kişiydi. Yine Rasim Arı'nın 5 yıldır yanından hiç ayrılmayan ve bütün programlarında Rasim ARI' ya yoldaşlık eden Durmuş Akbaş'ta şimdi Yakın koruma ve makam aracında gene en yakınında. Seçim sonrasında bütün Müdürlük ve çalışma arkadaşlarında değişikliğe giden yeni yönetim bu aralar sık eleyip titizlikle ekip oluşturuyorlar.